Jaký byl rok 2020 na ceskeluzkoviny.cz

Jaký byl rok 2020 na ceskeluzkoviny.cz

 

V lednu jste si mohli přečíst o způsobech, jak z bytového textilu vytvořit skutečně osobní věc, či o ložním povlečení se zajímavými motivy, které dokáží zpestřit prostředí ve vaší ložnici. Nezapomínali jsme ani na nejmenší - jak vybavit dětskou postýlku jste se mohli dočíst v článku o povlečení pro vaše miminko.

 

Únor přinesl zajímavý článek o přírodním materiálu, který dal peřinám jejich jméno a o důvodech návratu k péřovým přikrývkám a polštářům. Pro lidi, kteří preferují maximální pohodlí, jsme přinesli článek o nenáročném, přitom však luxusním povlečení. Přečíst jste si mohli také o látkových kapesnících, které rozhodně ještě nezazpívaly svoji labutí píseň.

V březnu jsme se kromě článků o koupelnových doplňcích, jejichž úkolem je zvýšit komfort po koupeli a pozitivních účincích Aloe Vera, používaného při výrobě povlečení pro lidi se zdravotními problémy, dozvěděli také o saunování, které dokáže zvýšit obranyschopnost organismu, což je obzvláště užitečné při epidemii COVID 19.

V dubnu jste se mohli dozvědět spoustu informací o patchworku, technice, kterou používaly k dekorování domácností už ženy amerických osadníků, a která má co nabídnout i v dnešní době.

Co byste řekli na spaní v kopřivách? Že je to šílené? Kopřivové povlečení však díky moderním technologiím může být v budoucnu zcela běžné. Jak se orientovat v pracích prášcích a gelech a jaký typ vybrat pro praní vašeho povlečení? I to jste se mohli dozvědět z článků, které vyšly během května.

V červnu a v červenci jste se mohli dozvědět o správném výběru matrací i o saténovém povlečení, které má zcela unikátní vlastnosti. V zimě totiž vaši postel skvěle zahřeje, zatímco během parného léta vás dokáže příjemně ochladit. Mysleli jsme i na vaše děti - v článku o dětských polštářcích jste se mohli dočíst, jak co nejlépe zařídit dětský pokoj.

Znáte leskymo a mikroplyš? Během srpna jste se mohli z poutavého článku dozvědět o bytových textiliích, které nám zajištovaly dokonalý komfort před lety, i o těch, které frčí dnes. Přečíst jste si mohli i o péřových peřinách, které jsou v dnešní době mnohem pokročilejší, než za éry našich babiček. Přinesli jsme vám také článek o výhodách nano roušek, které dokáží zachytit i nebezpečné viry.

 

Pomalu se rozjíždějící 2. vlna korona virové epidemie dala během září vzniknout článku na téma roušky, respirátory a dezinfekční gely, které patří mezi hlavní prostředky při boji s touto nebezpečnou nákazou. Mohli jste se také dočíst o příjemně hřejivém povlečení z mikroplyše, které před blížící se zimou potěší každého

zimomřivce, i o praktických dárcích, které udělají radost malým i větším dětem.

Blížící se zima spoustu z nás přesvědčila o nutnosti pořízení nových, teplých peřin. Pokud chcete být opravdu v teple, proč nezvolit materiál, který je pro své dokonalé izolační vlastnosti oblíben již po staletí - husí peří? V článku, který vyšel v říjnu, jste si mohli přečíst o všech jeho výhodách.

Listopad přinesl článek s rozsáhlým přehledem péřových přikrývek a peřin. Pokud máte malou peřinu, a sháníte něco většího, zde určitě naleznete tu pravou.

Rok 2020 sebou přinesl spoustu skvělých událostí, bohužel však i takové, na které bychom rádi zapomněli. Nezbývá než vám popřát do nového roku vše nejlepší a doufat, že letošní rok 2021 bude mnohem lepší než ten předchozí.

Všechny komentáře

Komentovat