Máte malou peřinu?

Máte malou peřinu?

Trápí vás malá peřina? Není nic snazšího, než si pořídit větší. U nás v eshopu České lůžkoviny seženete péřové přikrývky a peřiny v mnoha rozměrech. U nás zjistíte, že váš klasický rozměr 140x200 můžete nahradit o dost větší peřinou, o kterou už nebudete mít problém se podělit. Nabízíme širší i delší peřiny.

Možná vám dosud chybělo jen 20 centimetrů délky 

Možná, že jediné, co vás dosud rozdělovalo od kvalitního spánku, je pouhých 20 centrimetrů délky vaší peřiny. Prodloužené peřiny jsou dlouhé 220 centimetrů (některé až 260 cm) a oblíbí si je především vysocí lidé. Po výběru prodloužené peřiny nezapomeňte na nutnost vybrat povlečení se stejnými rozměry. Vzhledem k tomu, že jsou prodloužené peřiny už klasikou v nabídce, ani u povlečení tomu není jinak. 

Když délka vyhovuje, ale šířka peřiny není dostačující

Dělit se o péřovou peřinu v rozměru 140x200 není nijak snadné. Pro zamilované spaní pod jednou peřinou jsou více vyhovující velké francouzské přikrývky a peřiny v rozměru 200x200. Jednotlivci pak spíše ocení péřové peřiny v rozměru 160x200. 

Delší i širší přikrývky a peřiny a povlečení na ně

Nakonec proč troškařit? Pokud máte rádi nadbytek teplé peřiny, klidně můžete usínat pod velkou peřinou v rozměru 200x220. Ať už si vyberete jakýkoliv rozměr peřiny, maximální pohodlí jí dodá až povlečení. U výběru povlečení je nutné dodržet rozměr peřiny, jinak vám nebude sedět. I v případě, že vám chce někdo povlečení koupit jako dárek, se nezapomeňte zmínit, že vlastníte peřinu v atypickém rozměru. Byla by škoda povlečení vracet. 

Pro velkou francouzskou přikrývku můžeme doporučit zámecké povlečení. U něj se možná vyskytne potřeba sehnat polštáře navíc (sada obsahuje povlaky hned na 4 polštáře ve dvou rozměrech). Francouzskou deku můžete povléct i do hřejivého povlečení z mikroplyše. Vlastně je to jedno, nabídka je opravdu široká. Stačí si vybrat vzhled a přizpůsobit rozměr povlečení vaší peřině. 

Všechny komentáře