Nabídka hotelového textilu na jednom místě

Nabídka hotelového textilu na jednom místě

Většina lidí vybírá lůžkoviny především pro sebe k sobě do ložnice nebo pro své známé jako dárek či výbavu do nového bydlení. Existuje však i skupina lidí, která potřebuje nejlépe kvalitní, designem sladěné lůžkoviny do svého ubytovacího zařízení. Do hotelu, penzionu či na chatu, kterou pronajímá. Takový sortiment produktů najdete u nás hezky na jednom místě v kategorii „hotelový textil”. 

Hotelový textil a jeho výhody 

Zdálo by se, že v případě, že potřebujete povléct lůžko pro hosty ve vašem penzionu, vystačíte si s běžným sortimentem lůžkovin vhodným pro soukromé využití. Samozřejmě, dá se to, svět se nezboří. Ale! Hotelový textil má určitá specifika, díky nimž se k němu rádi přikloníte. 

Na otázku jaké rysy by měl hotelový textil mít, si nejlépe odpovíme další otázkou - jaké nároky na hotelové lůžkoviny máte vy? Nejspíš chcete hotelové povlečení prát najednou na stejnou teplotu a program praní. To vám zaručí sladěnost materiálu a především i barvy. Hotelové povlečení se často upřednostňuje v bílé barvě, která evokuje čistotu a styl. 

Dalším požadavkem bude nejspíš jednotný vzhled hotelových lůžkovin v každém z vašich pokojů. Ke sjednocení by mělo dojít i u koupelnových produktů, jako jsou ručníky, osušky a župany. Sjednocený vzhled doplňků udělá na hosty dojem. 

Opřít se jistě budete chtít i o kvalitu, kterou vám nabízíme skrz české povlečení a produkty. Kvalitní lůžkoviny nejen dobře vypadají a dlouho vám vydrží, nýbrž se i dobře udržují. Kvalitu vám zaručí také 100% přírodní materiály, jako je husí peří, bavlnasatén.

Nakonec u nás seženete i pro ubytovací zařízení typické plachty. Tedy klasická bavlněná plátěná prostěradla, která jsou velmi pohodlná.

Právě z těchto důvodů oceníte kategorii „hotelový textil”. Netvrdíme, že si v ní nevyberou také soukromí zájemci o kvalitní spánek.

Vybavit jednou, ale pořádně

Všechny komentáře