Jde dětem udělat radost praktickým dárkem?

Jde dětem udělat radost praktickým dárkem?

Je jasné, že by maminky dětí mnohem raději investovaly peníze do toho, co děti potřebují, než do toho, co jim jen udělá radost. Zejména v případě, když je jejich rodinný rozpočet limituje. Žádná z nich si však netroufne zkazit dětem radost v den jejich narozenin tím, že jim místo vysněného dárku koupí třeba tolik potřebné ponožky, tepláky, nábytek... zdá se, že udělat dětem radost praktickým dárkem je nemožné. U nás v eshopu však tip na praktický dárek, který dětem rozzáří oči, ukrýváme. Je to 3D povlečení.

3D povlečení dětem udělá radost a maminkám dvakrát tak tolik 

Kdyby spánek nebyl fyziologicky potřebný, některé děti by spát nejspíš ani nechodily. Naštěstí spánkové zákony fungují na každého, a tak dříve, nebo později odpadne i ten nejvytrvalejší rošťák. Co by spánkový rituál mohlo maminkám zpříjemnit je 3D povlečení, díky kterému se děti do postele budou těšit. 

3D povlečení plní roli běžného povlečení. Tedy chrání peřiny a polštáře před ušpiněním a zajišťuje spánkovou hygienu a komfort. 3D povlečení však má něco navíc a to líbivý 3D motiv, který zaujme i ty děti, které mají k večernímu usínání úplnou averzi. Povlečení s 3D motivem u nás seženete v řadě provedení pro holky i kluky všeho věku. Od věci nebude, když si děti sami vyberou podle svých představ. Ale pokud to má být překvapení, naplno věříme maminkám a jejich intuici. 

3D povlečení zútulní dětský pokojíček

V případě 3D povlečení můžeme říct, že spokojené budou oba tábory - maminky i děti. Zatímco děti mohou noc co noc usínat se svým filmovým hrdinou, maminky budou rády za peníze, které šikovně investovaly do další sady ložního povlečení. Protože jak je známo, čím více sad povlečení, tím méně se bude každé z nich opotřebovávat. 

Ani dospělí nemusí dětem 3D povlečení závidět. Seženete řadu motivů, které potěší i vašeho manžela, bratra nebo babičku. 

Všechny komentáře

Komentovat