Polštáře a polštářky prostě do dětského pokoje patří

Polštáře a polštářky prostě do dětského pokoje patří

Prvek, který rozhodně nesmí v žádném dětském pokojíčku chybět, je polštářek. Ale rozhodně ne jeden. Je tím myšlen polštářek v mnoha různých podobách. 

Chystáte se zařizovat dětský pokoj? Pak se můžete nechat inspirovat různými zajímavými styly a trendy, které najdete na internetu nebo ve specializovaných časopisech. Určitě vás ale po chvíli prohlížení napadne, že všechny pokojíčky mají alespoň dvě věci společné. 

- Pochopitelně hovoříme o těch, které se jejich návrhářům a tvůrcům povedly. 

Dětské pokojíčky současné doby se vyznačují barevností, pestrostí, a především dostatečným množstvím všemožných polštářů a polštářků. Těch totiž v této místnosti není nikdy dost. Pokud budete svému potomkovi chtít dopřát tento prvek v téměř neomezeném množství, pak je dobrým nápadem zvolit několik různých velikostí a také různé tvary. Tak totiž získá dětský pokojík skutečný styl a tvář. V dnešní době nabízejí výrobci spoustu možností ve tvarech těchto bytových doplňků. 

Polštářky dostávají různé podoby. 

Už to nejsou jen nic neříkající čtverce nebo obdélníčky. 

Polštářky mají dokonce i tváře. 

o Někdy jsou vytvořené do podoby pohádkových postav. 

o Výjimkou není ani ovoce nebo jiné druhy potravin. 

Dopřejte svému potomkovi možnost vybrat si podle svého vkusu

Pokud ale přeci jen preferujete klasické tvary a rádi byste pořídili do dětského pokojíčku polštářky s originálním vzorem, pak sáhněte po těch, které mají zajímavé motivy 3D. V tomto ohledu totiž výrobci skutečně popustili uzdu své fantazii. 

o V pokojíčku vašeho potomka může být polštář s mořským pobřežím, sochou Svobody nebo slavné Eiffelovy věže. 

A jestliže jsou vaše děti ještě malé anebo se jedná o milovníky zvířátek, pak jim uděláte radost polštářkem s některým oblíbeným zvířátkem, které opravdu vypadá jako živé. 

Co takhle tygr? 

Nebo raději bájný jednorožec? 

Možností je skutečně mnoho. A abyste se mezi všemi motivy neztratili, a nakonec nevolili špatně, pak by bylo možná lepší, aby si vaše ratolest vybrala sama. 

Všechny komentáře