Stačí vhodná látka, nápad a alespoň trochu šikovné ruce

Stačí vhodná látka, nápad a alespoň trochu šikovné ruce

Někteří z nás chodí do ložnice na dobu nezbytnou a je jim vlastně jedno, jak je zařízená. Hlavně, že je tam pohodlná postel a příjemné povlečení. Lidé jsou ale stále více nároční, a tak dávají důraz na všechny místnosti ve svém bytě.

o   Už nechtějí mít uniformní vybavení, které přinášely většinou panelákové domy a v otázce textilních výrobků omezený výběr na trhu.

o   Dnes už nechceme jen nějaký byt, ale domov.

Doba je plná stresu, spěchu a vypjatých situací. Proto se chceme cítit doma naprosto v klidu a pohodě. A právě zmíněná ložnice dovede naši mysl uklidnit a přijmout nás do své pohodové náruče. Nejprve ji ale na to musíme dostatečně připravit. Základem je jistě kvalitní lůžko. Pokud se přesuneme do chvíle, kdy už je vše zařízeno nábytkem, pak už nám zbývají jen drobné doplňky. Jestliže váš byt (dům) disponuje větší ložnicí, budete se moci při zařizování opravdu „vyřádit“.

Polštářky dodají na útulnosti

Na útulnosti každé ložnice nebo i obývacího pokoje přidají velkou měrou malé i větší polštářky. Mohou mít dokonce i různé tvary. Musejí být ale všechny barevně dokonale sladěné.

·      Fantazii můžete popustit na plné obrátky.

·      Využijte metráž – látky a zařiďte si svůj domov podle svých představ.

Problém může nastat, pokud nejste právě odborník na šití. Ale i to se dá docela snadno vyřešit. Stačí nakoupit dostatečně velké množství látek a pak začít plánovat. Vše musí totiž naprosto ladit.

-       Povlečení podle svého gusta si můžete nechat ušít od zkušené švadleny.

-       Pro ni to nebude nic složitého a vám to ušetří spoustu nervů.

A malé polštářky, které mají celý ráz dotvořit, se dají zvládnout ušít doma. Stačí se podívat na nějaký kurz nebo návod na internetu a jistě si s tím poradíte.

·      Metrážové látky totiž nabízejí celou řadu možností, jak svůj interiér zdokonalit.

·      Tak proč toho nevyužít?