Nevzdávejte se snění

Nevzdávejte se snění

Podle odborníků strávíme spánkem až třetinu svého života. Není to jistě tak docela přesné. Někdo má větší potřebu spánku a někomu stačí jen několik málo hodin. Traduje se, že například Napoleon spal asi jen tři hodiny denně. Málokde se ale uvádí, že si ještě několikrát „chrupnul“ i během dne. Ačkoliv nás spánek tedy připraví o velký kus našeho času, není to rozhodně čas ztracený.

·      Zejména pro ty, kterým se zdají zajímavé sny.

Dalo by se říci, že tito lidé žijí svůj život hned dvakrát. Někteří z nás mají tu smůlu, že si své sny nepamatují nebo se jim nic nezdá.

·      Některé zdroje uvádějí, že se lze na snění naprogramovat.

o   V prvé řadě to chce vhodné prostředí.

§  Pokud se budete celou noc převalovat a „nezaberete“, pak se logicky ani žádný sen nedostaví.

Tudíž je zapotřebí začít lůžkem. Samotná postel by měla být vyrobena nejlépe z přírodního materiálu. Ideální je borovicový masiv. Pak to chce správný výběr matrace, která bude měkká tak akorát. V tomto případě je dobré poradit se s odborníkem přímo v prodejně.

Nakonec přijde to nejdůležitější

Při výběru přikrývky a polštáře je dobré zjistit si, jak náročná je údržba a jestli materiál nezpůsobuje nějaké alergické reakce. Ale pokud se nechcete zdržovat vylučovací metodou, pak rovnou sáhněte po dutém vlákně.

·      Deka se dá prát v pračce a rozhodně nepůsobí žádné zdravotní obtíže.

·      Naopak – pro osoby trpící nějakými alergickými reakcemi je přímo doporučována.

A můžeme povlékat. To je také velice důležitá součást našeho „snového“ lůžka. Ted je zapotřebí rozhodnout se, jaké sny si budete přát.

o   Máte rádi romantiku?

-       Pak vsaďte na 3 D rozkvetlou zahradu.

o   Raději něco dobrodružnějšího?

-       V tom případě můžete do svého snu zamířit na silné motorce.

A pro ty, co si zamilovali příběhy Harryho Pottera, je tu hlavní hrdina téměř v životní velikosti a je opravdu jako živý.