Mikrovlákno, mikroplyš, mikroflanel

Mikrovlákno, mikroplyš, mikroflanel

Povlečení mikrovlákno

Největší výhodou povlečení z mikrovlákna je jeho stálobarevnost, skvělé termoregulační vlastnosti a také rychle schne a nemusí se žehlit. Má krátké jemné chloupky připomínající hebký satén. Nejvíce se tento materiál používá u 3D povlečení.

 

Povlečení mikroplyš

Když se poprvé dotknete povlečení z mikroplyše, budete překvapeni jemností a hebkostí. Proto jeho přednosti oceníte zejména za chladných zimních nocí, nebo pokud v ložnici příliš netopíte. Povlečení z mikroplyše je velmi lehké, vzdušné a krásně přilne k vašemu tělu. Bude vás hýčkat miliony měkkých chloupků, které vám dopřejí pocit sametové jemnosti a dovolí vám zapomenout na všechny starosti běžného dne. Zachumlaní v teplém pelíšku se budete cítit skutečně jako v nebi. Po noci strávené v uvolňujícím objetí mikroplyšového povlečení se probudíte odpočinutější, uvolněnější a budete mít více energie než kdykoli předtím. Povlečení má dlouhé chloupky.

 

Povlečení mikroflanel

Je zatím nejnovější mikro materiál, kdy se mikroplyšová vlákna nadále zdokonalovala a vznikl vylepšený mikroplyš, který se nazývá mikroflanel. A je ještě jemnější a má větší hustotu vláken. Má dlouhá hebká vlákna jako mikroplyš, z které ho se vyvinul a proto se někde uvádí mikroplyš (mikroflanel) V našem e-shopu se již prodává povlečení, prostěradla i deky pouze z vylepšeného mikroflanelu.

Všechny komentáře

Komentovat