Mikrovlákno, mikroplyš a mikroflanel: V čem se liší?

Mikrovlákno, mikroplyš a mikroflanel: V čem se liší?

Mikrovlákno, mikroplyš i mikroflanel jsou hebké a velmi příjemné materiály. V čem přesně spočívá jejich rozdíl?

Povlečení z mikrovlákna rychle schne

Největší výhodou povlečení z mikrovlákna je jeho stálobarevnost a skvělé termoregulační vlastnosti. Zároveň rychle schne a nemusí se žehlit. Má krátké jemné chloupky připomínající hebký satén a nejvíce se tento materiál používá u 3D povlečení

Povlečení z mikroplyše je lehké a vzdušné

Když se poprvé dotknete povlečení z mikroplyše, budete překvapení jeho jemností a hebkostí. Proto jeho přednosti oceníte zejména za chladných zimních nocí, nebo pokud v ložnici příliš netopíte. Povlečení z mikroplyše je: 

  • velmi lehké, 
  • vzdušné 
  • a krásně přilne k vašemu tělu. 

Budou vás hýčkat miliony měkkých chloupků, které vám dopřejí pocit sametové jemnosti a dovolí vám zapomenout na všechny starosti běžného dne. Zachumlaní v teplém pelíšku se budete cítit skutečně jako v nebi. Po noci strávené v uvolňujícím objetí mikroplyšového povlečení se probudíte odpočinutější, uvolněnější a budete mít více energie než kdykoli předtím. Povlečení má dlouhé chloupky.

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEK: Nechte se rozmazlovat mikroplyšem

Povlečení z mikroflanelu vás překvapí svou hebkostí

Mikroflanel symbolizuje zatím nejnovější mikro materiál, kdy se mikroplyšová vlákna nadále zdokonalovala a vznikl vylepšený mikroplyš, který se nazývá mikroflanel. A je ještě jemnější a má větší hustotu vláken. Pyšní se dlouhými hebkými vlákny jako mikroplyš, ze kterého se vyvinul, a proto bývá někdy také jako mikroplyš označován.

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEK: Mikroplyšové povlečení vás skvěle zahřeje. V čem se liší mikroplyš a mikroflanel? 

Vyzkoušejte hebké povlečení i vy

V našem e-shopu se prodáváme povlečení, prostěradla i deky pouze z vylepšeného mikroflanelu.

Vyberte si mikroflanelové povlečení