Postel, kterou budete milovat

Postel, kterou budete milovat

Jistě by se dalo s úspěchem říci, že jsou v některých záležitostech lidé stále rozmazlenější. Je docela možné, že to tak trochu souvisí s dnešní vystresovanou dobou. Po celý den jsme vypjatí a v plném pracovním nasazení, a tak si chceme večer odpočinout co nejvíce a co nejpříjemněji.

§  Proto se tomuto rozmazlování rozhodně nebraňte.

§  Třeba se to přesně to pravé pro vaši psychiku.

§  Hýčkat a rozmazlovat se můžeme mnoha různými způsoby.

-       Například dobrým jídlem, pitím anebo si dopřejeme čas od času uvolňující masáž.

To vše jsou požitky, které buď nemáme možnost využít každý den anebo by nám zanedlouho zevšedněly. A to by byla škoda. Jsou ale věci příjemného charakteru, které si můžeme dopřát skutečně každý den a bez jakéhokoliv rizika.

o   A tím je noční odpočinek.

o   Nemusí se přeci jednat jen o to, abychom v posteli strávili co nejkratší možnou dobu a ráno rychle upalovali do práce.

Celou noc v měkké náruči

Udělejte si z vašeho lůžka měkkou a láskyplnou náruč. Můžete třeba začít prostěradlem z mikroplyše. Sotva ulehnete, budete se cítit tak, jako by vás do své ochrany vzal lední medvídek. Tento pocit si doslova zamilujete. Proč ho tedy ještě o něco víc neposílit?

§  Aby byla náruč dokonalá a nic tento efekt nenarušovalo, doplňte toto prostěradlo povlečením z mikroplyše.

Pokud byste hledali recenze na toto ložní povlečení, pak jen těžko najdete nějakou nevýhodu. Jelikož je materiál tvořen chloupky, mnoho zákazníků očekávalo, že budou při praní vypadávat anebo se budou tvořit nevzhledné žmolky. Žádného podobného problému se nedočkali.

o   Tato textilie je natolik kvalitní, že nemění svou podobu ani po několikanásobném vyprání.

Údržba je velice snadná. Stačí vyprat na čtyřicet stupňů. Ložní vybavení z mikroplyše mohou mít ve své postýlce i malé děti anebo alergici. Tato „chlupatina“ nevyvolává žádné alergické reakce.