Povlečení nemusí být vůbec nudné

Povlečení nemusí být vůbec nudné

Moderní technologie mají tu vlastnost, že dokáží docela brzy proniknout do každého zákoutí našeho světa. Někdy si inovací a novot všimne jen odborník a někdy se dostanou do povědomí široké veřejnosti. Jednou z takových technologií, která se opravdu brzy zabydlela v našem světě, je 3 D prostorové ztvárnění.

o   Dnes můžeme chodit na 3D filmy, které nás docela rychle vtáhnou do děje.

o   Kupujeme si na stěny 3D obrazy, ze kterých vystupují ztvárněné motivy.

o   A navíc můžeme spát ve 3D povlečení.

Tento trend dokázal, že i tak obyčejná a zdánlivě tedy i trochu nudná věc, jakým jsou lůžkoviny, může být vlastně zábavná. Pokud máte rádi ve svém životě vzruch, zábavu a netradiční věci, pak je povlečení 3 D přesně tím pravým pro vás.

·      Do ložnice se budete těšit, protože tam na vás bude neomylně a trpělivě čekat například tygr.

-       Něco klidnějšího?

·      Pak můžete spočinout ve voňavé náruči lučních květin.

Vše je jako živé

Povlečení 3 D vyniká vysoce kontrastními barvami, čímž je žádaný efekt ještě více násoben. Vzory a motivy prostě vypadají, jako by skutečně z vašeho povlečení vystupovaly. Je docela zajímavé dozvědět se, jak takové povlečení vlastně vzniká.

o   Zatímco klasické „ploché“ motivy se prostě nastříkají pomocí barev a šablon, v tomto případě se jedná o technologii, která šablony vůbec nevyužívá.

o   Barvy se stříkají na textilní materiál za pomoci virtuální šablony.

-       Tím pádem je výsledkem prostorový 3D vzor.

Každý výrobce má pochopitelně svou technologii, která se může v některých detailech lišit. Za nejkvalitnější je považován takzvaný „reaktivní tisk“. Barvy v tomto případě probarví vlákno látky až do hloubky. Barvy jsou pak velice trvanlivé. Praní na nich nebude hned tak znatelné.

·      Moderní 3D povlečení je dnes jedno z nejoblíbenějších.

Přesto, že vypadá skutečně luxusně a netradičně, na jeho ceně se to příliš neodrazilo.