Zahalte se po koupeli do pohodlného županu

Zahalte se po koupeli do pohodlného županu

Zahalte se po koupeli do pohodlného županu

Provozujete ubytovací zařízení s bazénem, whirpoolem, saunou nebo s možností nejrůznějších wellness procedur? Pak dopřejte vašim hostům tu nejlepší možnou péči a zázemí tak, aby se během pobytu u vás i během wellness aktivit cítili co nejlépe. A protože spokojenost hostů je na prvním místě, tak proč se o ně nepostarat tak, aby se měli během pobytu co nejlépe a aby jim nic nechybělo?

Není nad to si po náročném dni zaplavat v bazénu nebo se naložit do bublinkové lázně ve vířivce. Někdo se zase rád potí v sauně a poté se spokojí s příjemnou a rychlou sprchou. Ať tak či tak, musí pak následovat osušení. A není nic příjemnějšího než mít možnost zahalit se do pohodlného županu z jemného froté materiálu, který vás v chladných zimních dnech po koupeli krásně zahřeje. Díky kvalitnímu froté materiálu si župan i po několika vypráních stále drží svůj tvar, savost a jemnost.

Proč právě froté materiál?

·      perfektně saje

·      je nádherně měkounký

·      zaručuje pohodlí a komfort během nošení

·      ani po několika vypráních neztrácí svůj tvar a svoje vlastnosti

Výbavu v podobě příjemných a dobře savých froté županů a osušek hosté určitě ocení a přijdou jim vhod, obzvláště během wellness aktivit. Díky univerzální velikosti, která se dá upravit stažením pásku se tak přizpůsobí každému. Jemný froté materiál se pak postará o perfektní savost a pohodlí během nošení. Praktické jsou také postranní kapsy.

Dopřejte hostům během pobytu ve vašem hotelu nebo penzionu po koupeli, masáži nebo po další wellness proceduře potřebné a tolik žádané pohodlí a komfort díky jemným a měkkým froté županům, do kterých se každý rád zahalí. Kromě klasické varianty v bílém provedení můžete pořídit ještě provedení v džínovém designu, který nejen skvěle vypadá a padne, ale také není o nic méně příjemný a pohodlný než klasická varianta.

Všechny komentáře

Komentovat