3D povlečení rozzáří vaši ložnici

3D povlečení rozzáří vaši ložnici

Rádi byste svou ložnici oživili povlečením 3D a dodali jí šmrnc? Vypadá pořád tak nějak stejně… nudně? Tak se podívejte, co pro vás máme!

Pokud patříte mezi milovníky zvířat, pak vás uchvátí propracovaný potisk se zebrami, jaguárem nebo tygrem. Jedinečná krása těchto zvířat zachycená na kvalitních fotografiích dodá kouzlo i vaší posteli.Snad každá žena miluje květiny, tak co jí udělat radost povlečením s růží nebo orchidejí? Barvy jsou jako živé, a tak se rázem budete cítit jako někde v rozkvetlé zahradě.

Chcete se ve snu přenést do New Yorku nebo na pláž u azurového moře? Možná se vám to podaří, pokud budete usínat pod povlečením s fotkami z těchto a dalších míst.Nebo chcete cestovat ještě dál? Atmosféru vesmíru a nekonečna vám bezpochyby navodí jedinečné 3D povlečení zobrazující planety a hvězdy. Možná vám právě energie těchto míst přinese příjemný a hluboký spánek.

Všechna povlečení přikrývek jsou potisknuta z jedné strany, takže pokud by vás potisk náhodou omrzel, můžete si peřinu obrátit a využívat jednobarevnou část. Povlečení na polštář má obvykle potisk z obou stran. Produkty můžete vybírat z rozměrů 140x200 a 200x220 cm.Cenově dostupnější 3D povlečení se vyrábí ze 100% mikrovlákna. Jedná se o materiál z polyesteru, který připomíná bavlněný satén. Má také podobné vlastnosti, to znamená, že v létě chladí a v zimě hřeje. Jeho výhodou je rychlé schnutí, a navíc jej není nutné ani žehlit.Pokud si chcete dopřát opravdový luxus, můžete dát přednost 3D povlečení z bavlněného saténu. Tento 100% bavlněný materiál má dlouhou životnost a je velmi příjemný na omak. V případě šetrné údržby vám povlečení vydrží celá léta.