POZOR!! Dopravci zásilek na adresu zákazníka DPD a GLS mají totálně přeplněné kapacity a z tohoto důvodu nám i dalším e-shopům omezili o 70% odesílání zásilek. To znamená, že nám odvezou pouze malé omezené množství zásilek. Proto Vás prosíme o výběr poboček Zásilkovny, ale POZOR - objemné zásilky, jako jsou přikrývky a polštáře nemůžeme odesílat přes Zásilkovnu. Děkujeme za pochopení!

.

Ceník dopravy ČR:

 

Nejvýhodnější kurýr - kurýrem na adresu:                   169Kč

Doručení až do domu na vámi zvolenou adresu v ČR. 

 

 

 

138.jpg

Zásilkovna odběrná místa:                99Kč      

Odběrná místa Zásilkovna jsou místa, kde si může zákazník osobně převzít svoji objednávku.

Na Zásilkovnu nelze zasílat přikrývky a polštáře!

 

Na Slovensko nezasíláme! Platební možnosti:


Platební karta:                             0 Kč

Platební tlačítka:                        0 Kč

Předem na účet:                          0 Kč


Platba dobírkou:                         40 Kč

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

comgate-karetni-loga.png

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

platebni-brana-comgate-banky-cz.png

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: [email protected]
Tel:  +420 228 224 267