Ranforce

Existuje 10 produktů.

Zobrazení 1-10 z 10 položek
Bavlněné povlečení 140x200 - Solo Béžové
  • Nové
791,00 Kč

Bavlněné povlečení 140x200 - Solo Béžové

Povlečení Solo Béžové je oboustranné. Jemné vzory kosočtverců ve světlých hnědých, béžových a světlounce béžových barvách tvoří lícní stranu povlaku přikrývky. Reverzní strana povlaku přikrývky je bílá, se světle béžovým vzorem. Ložní povlečení Solo zaujme nejen díky jemnému vybarvení, ale také neobvyklému vzoru. I když není až tak výrazný, bude ve Vašich ložnicích zcela jasně vynikat. Povlečení je vyrobeno ze 100% hladké bavlny renforce. 

Bavlněné povlečení 140x200 - Bunku šedé
858,00 Kč

Bavlněné povlečení 140x200 - Bunku šedé

Geometricky poskládané lístky, tvoří hlavní vzor bavlněného, šedého povlečení Bunku. Oboustranné provedení Vám umožňuje se rozhodnout, ze které z barevných variací si vyberete. Lícní stranu tvoří šedý podklad, na kterém jsou lístky v barvách šedé, světle šedé a bílé. Strana reverzní je tvořena šedými lístky v různých odstínech, a to vše na podkladu bílém. Rozměr 70x90 + 140x200. Zapínání zip.

Bavlněné povlečení Ranforce 140x200 - Gravír hnědá
858,00 Kč

Bavlněné povlečení Ranforce 140x200 - Gravír hnědá

Svým vzorem a barvami může někomu z Vás bavlněné povlečení Gravír Hnědé připomínat divočinu, někomu zase kůru stromů. Zcela určitě ale tato ložní souprava působí cizokrajně a exoticky. Pravidelně, po pásech, se na něm střídají barvy hnědých a šedých odstínů. Vzory na povlaku přikrývky a povlaku polštáře vedou horizontálně a celkově působí velice symetricky. Je vyrobeno z kvalitní 100% hladké bavlny renforce a má certifikát Öko-Tex Standard 100. Pro lepší manipulaci je povlak na polštář a přikrývku opatřen zipem. Povlečení Gravír Hnědé doporučujeme prát z rubové strany, vždy se zapnutým zipem. Povlak polštáře je barevně shodný se vzorem povlaku na přikrývku.

Bavlněné povlečení Ranforce 140x200 - Tuy ružová
858,00 Kč

Bavlněné povlečení Ranforce 140x200 - Tuy ružová

Povlečení Tuy Růžové, je vyrobeno ze 100% hladké bavlny renforce. Jemná peříčka v růžových, fialových a světle šedých barvách, působí velice luxusně a vzdušně. Bavlněné povlečení Tuy nejenže prosvětlí Vaši ložnici, ale vnese do ni spousty světla a svěžesti. Horní část povlaku přikrývky je světlá, bílo krémová a peříčka v růžových a fialkových barvách se objevují zřídka. V prostřední a spodní části povlaku je vzor již mnohem hustší a nutno podotknout, že všechna peříčka vedou svisle, směrem dolů. Povlak polštáře je střižen ze svislého pruhu látky přikrývky, je tedy ušitý v závislosti na střižení a jeho vzor vede vodorovně. Barvy polštáře jsou shodné s povlakem přikrývky. 

Bavlněné povlečení 140x200 - Cross šedé
858,00 Kč

Bavlněné povlečení 140x200 - Cross šedé

Elegantní povlečení Cross Šedé je pro Vaše ložnice jako stvořené. Nenásilné odstíny šedých barev, doplněny žlutou a světle hnědou linkou vytvářejí károvaný vzor, který je směrován dolů, svisle. Stejně tak je ušitý i povlak polštáře. Celé povlečení na Vás bude působit velice luxusně. Povlečení je vyrobeno ze 100% hladké bavlny renforce. Rozměr 70x90 + 140x200, zapínání zip.

Bavlněné povlečení 140x200 - Blumen Šedé
858,00 Kč

Bavlněné povlečení 140x200 - Blumen Šedé

Povlečení Blumen Šedé je oboustranné, vyrobené z kvalitní 100% hladké bavlny renforce. Na lícní straně povlaku přikrývky, která je bílé barvy, vedou listnaté větvičky černé barvy, které nám můžou evokovat nadcházející jaro. Reverzní strana povlaku přikrývky je se stejným vzorem, ale tentokrát jsou větvičky v bílé barvě a krásně vynikají na šedém podkladu. Vzor na obou stranách povlaku přikrývky je směrován svisle směrem dolů. Povlak polštáře je z obou stran stejný, bílý, s černým vzorem větviček a je ušitý v závislosti na střižení materiálu, ze svislého pruhu povlaku přikrývky.

Bavlněné povlečení 140x200 - Mark Růžové
858,00 Kč

Bavlněné povlečení 140x200 - Mark Růžové

Povlečení Mark Růžové je oboustranné. vyrobené z kvalitní 100% hladké bavlny renforce. Lícní strana povlaku přikrývky je károvaná, laděna do růžových a fialkových barev, kdy vzor je veden vodorovně. Reverzní strana povlaku je světle růžové barvy, s drobným bílým vzorem. Povlak polštáře je z obou stran stejný a je barvou i vzorem shodný s lícní stranou povlaku přikrývky. Je ušitý v závislosti na střižení materiálu a jeho vzor vede taktéž vodorovně.

Bavlněné povlečení 140x200 - Mark Modré
  • Nové
858,00 Kč

Bavlněné povlečení 140x200 - Mark Modré

Povlečení Mark Mark je oboustranné. vyrobené z kvalitní 100% hladké bavlny renforce. Lícní strana povlaku přikrývky je károvaná, laděna do modrých a šedých barev, kdy vzor je veden vodorovně. Reverzní strana povlaku je světle šedé barvy, s drobným bílým vzorem. Povlak polštáře je z obou stran stejný a je barvou i vzorem shodný s lícní stranou povlaku přikrývky. Je ušitý v závislosti na střižení materiálu a jeho vzor vede taktéž vodorovně.

Bavlněné povlečení 140x200 - Flores Stříbrné
  • Nové
858,00 Kč

Bavlněné povlečení 140x200 - Flores Stříbrné

Ložní povlečení Flores Stříbrné je vyrobené z kvalitní 100% hladké bavlny renforce a je oboustranné. Mnohé z Vás možná překvapí, proč stříbrné? Odpověď je jednoduchá. Lícní strana povlaku přikrývky je světle šedá a chvílemi "háže" fialkové odlesky. Navíc tomu všemu napomáhá vzor bílých lístků, takže nabýváte dojmu, že povlečení je stříbrné. Reverzní strana povlaku přikrývky je bílá, se vzory listů, které mají šedou barvu. Povlak polštáře je taktéž oboustranný, kdy vzor a barva koresponduje se vzorem a barvou povlaku přikrývky jak z lícní, tak z reverzní strany. Záleží tedy na Vás, jak budete kombinovat a která barevná variace se Vám bude nejvíce líbit. Jedno Vám ale zaručit mohu, vždy to bude vypadat luxusně. 

Bavlněné povlečení 140x200 - Idil Starorůžové
  • Nové
858,00 Kč

Bavlněné povlečení 140x200 - Idil Starorůžové

Ložní povlečení Idil Starorůžové, je vyrobené z kvalitní 100% hladké bavlny renforce a je oboustranné. Šedá a růžová barva je stále oblíbenou kombinací, kterou mnozí z Vás stále vyhledávají, protože působí velice jemně a čistě. Lícní strana povlaku přikrývky má starorůžovou barvu. Na ní vynikají velké květy v šedé barvě, které nám mohou připomínat badyán. Reverzní strana povlaku přikrývky je šedé barvy, na které se opět objevují květy, tentokrát ale v barvách starorůžové. Povlak polštáře je taktéž oboustranný a jeho vzory a barva jsou shodné s povlakem přikrývky. Záleží pouze na Vás, která strana ložní sady Vám bude vyhovovat.