Ranforce

Existuje 5 produktů.

Zobrazení 1-6 z 6 položek

Aktivní filtry

Bavlněné povlečení Ranforce 140x200 - Krajka modrá
624,00 Kč

Bavlněné povlečení Ranforce 140x200 - Krajka modrá

100% bavlněné povlečení s Ranforce úpravou, není nutné žehlit, kvalitní a velmi příjemné povlečení, polštář je oboustranně s drobným potiskem, cícha je oboustranná - jedna strana velký potisk, druhá strana stejný potisk jako na poštáři, rozměr 70x90 + 140x200, zapínání zip.
Bavlněné povlečení Ranforce 140x200 - Gravír hnědá
  • Nové
791,00 Kč

Bavlněné povlečení Ranforce 140x200 - Gravír hnědá

Svým vzorem a barvami může někomu z Vás bavlněné povlečení Gravír Hnědé připomínat divočinu, někomu zase kůru stromů. Zcela určitě ale tato ložní souprava působí cizokrajně a exoticky. Pravidelně, po pásech, se na něm střídají barvy hnědých a šedých odstínů. Vzory na povlaku přikrývky a povlaku polštáře vedou horizontálně a celkově působí velice symetricky. Je vyrobeno z kvalitní 100% hladké bavlny renforce a má certifikát Öko-Tex Standard 100. Pro lepší manipulaci je povlak na polštář a přikrývku opatřen zipem. Povlečení Gravír Hnědé doporučujeme prát z rubové strany, vždy se zapnutým zipem. Povlak polštáře je barevně shodný se vzorem povlaku na přikrývku.

Bavlněné povlečení Ranforce 140x200 - Vibe modré
  • Nové
791,00 Kč

Bavlněné povlečení Ranforce 140x200 - Vibe modré

Bavlněné povlečení Vibe, má syté, modré barvy, které se prolínají a tvoří krásný obrazec. Nejtmavší modrá barva, která je jako hlubina moře, je ve spodní části povlaku přikrývky. Nad ní, se potom pravidelně ve vodorovných liniích střídají barvy světle modré, tyrkysové, limetkové a bílé. Povlak polštáře je střižen ze svislého pruhu látky přikrývky. Je tedy ušitý v závislosti na střižení a jeho vzor vede svisle. Barvy polštáře jsou shodné s povlakem přikrývky.Je vyrobeno z kvalitní 100% hladké bavlny renforce a má certifikát Öko-Tex Standard 100. Pro lepší manipulaci je povlak na polštář a přikrývku opatřen zipem. Povlečení Vibe Modré, doporučujeme prát z rubové strany, vždy se zapnutým zipem, dle symbolů udaných na obale.

Bavlněné povlečení Ranforce 140x200 - Vibe šedé
  • Nové
791,00 Kč

Bavlněné povlečení Ranforce 140x200 - Vibe šedé

Bavlněné povlečení Vibe Šedé, má velice příjemné, přírodní barvy a působí velice nebvyklým, ale uklidňujícím dojmem. Ve spodní části povlaku přikrývky je tmavě šedá barva, která jako by vsakovala do barvy světle šedé a zase naopak. Pomalu směrem nahoru se povlak na přikrývku prosvětluje do béžových barev a je ozvláštněn sytě žlutou barvou. Neobvyklý vzor ložního povlečení Vibe, vede na povlaku přikrývky vodorovně. Povlak polštáře je střižen ze svislého pruhu látky přikrývky. Je tedy ušitý v závislosti na střižení a jeho vzor vede svisle. Barvy polštáře jsou shodné s povlakem přikrývky. Je vyrobeno z kvalitní 100% hladké bavlny renforce a má certifikát Öko-Tex Standard 100. Pro lepší manipulaci je povlak na polštář a přikrývku opatřen zipem. Povlečení Vibe Šedé, doporučujeme prát z rubové strany, vždy se zapnutým zipem, dle symbolů udaných na obale.

Bavlněné povlečení Ranforce 140x200 - Tuy ružová
  • Nové
858,00 Kč

Bavlněné povlečení Ranforce 140x200 - Tuy ružová

Povlečení Tuy Růžové, je vyrobeno ze 100% hladké bavlny renforce. Jemná peříčka v růžových, fialových a světle šedých barvách, působí velice luxusně a vzdušně. Bavlněné povlečení Tuy nejenže prosvětlí Vaši ložnici, ale vnese do ni spousty světla a svěžesti. Horní část povlaku přikrývky je světlá, bílo krémová a peříčka v růžových a fialkových barvách se objevují zřídka. V prostřední a spodní části povlaku je vzor již mnohem hustší a nutno podotknout, že všechna peříčka vedou svisle, směrem dolů. Povlak polštáře je střižen ze svislého pruhu látky přikrývky, je tedy ušitý v závislosti na střižení a jeho vzor vede vodorovně. Barvy polštáře jsou shodné s povlakem přikrývky.