Ranforce

Existuje 8 produktů.

Zobrazení 1-8 z 8 položek
Bavlněné povlečení Ranforce 140x200 - Vibe modré
791,00 Kč

Bavlněné povlečení Ranforce 140x200 - Vibe modré

Bavlněné povlečení Vibe, má syté, modré barvy, které se prolínají a tvoří krásný obrazec. Nejtmavší modrá barva, která je jako hlubina moře, je ve spodní části povlaku přikrývky. Nad ní, se potom pravidelně ve vodorovných liniích střídají barvy světle modré, tyrkysové, limetkové a bílé. Povlak polštáře je střižen ze svislého pruhu látky přikrývky. Je tedy ušitý v závislosti na střižení a jeho vzor vede svisle. Barvy polštáře jsou shodné s povlakem přikrývky.Je vyrobeno z kvalitní 100% hladké bavlny renforce a má certifikát Öko-Tex Standard 100. Pro lepší manipulaci je povlak na polštář a přikrývku opatřen zipem. Povlečení Vibe Modré, doporučujeme prát z rubové strany, vždy se zapnutým zipem, dle symbolů udaných na obale.

Bavlněné povlečení Ranforce 140x200 - Vibe šedé
791,00 Kč

Bavlněné povlečení Ranforce 140x200 - Vibe šedé

Bavlněné povlečení Vibe Šedé, má velice příjemné, přírodní barvy a působí velice nebvyklým, ale uklidňujícím dojmem. Ve spodní části povlaku přikrývky je tmavě šedá barva, která jako by vsakovala do barvy světle šedé a zase naopak. Pomalu směrem nahoru se povlak na přikrývku prosvětluje do béžových barev a je ozvláštněn sytě žlutou barvou. Neobvyklý vzor ložního povlečení Vibe, vede na povlaku přikrývky vodorovně. Povlak polštáře je střižen ze svislého pruhu látky přikrývky. Je tedy ušitý v závislosti na střižení a jeho vzor vede svisle. Barvy polštáře jsou shodné s povlakem přikrývky. Je vyrobeno z kvalitní 100% hladké bavlny renforce a má certifikát Öko-Tex Standard 100. Pro lepší manipulaci je povlak na polštář a přikrývku opatřen zipem. Povlečení Vibe Šedé, doporučujeme prát z rubové strany, vždy se zapnutým zipem, dle symbolů udaných na obale.

Bavlněné povlečení 140x200 - Bunku šedé
858,00 Kč

Bavlněné povlečení 140x200 - Bunku šedé

Geometricky poskládané lístky, tvoří hlavní vzor bavlněného, šedého povlečení Bunku. Oboustranné provedení Vám umožňuje se rozhodnout, ze které z barevných variací si vyberete. Lícní stranu tvoří šedý podklad, na kterém jsou lístky v barvách šedé, světle šedé a bílé. Strana reverzní je tvořena šedými lístky v různých odstínech, a to vše na podkladu bílém. Rozměr 70x90 + 140x200. Zapínání zip.

Bavlněné povlečení Ranforce 140x200 - Tuy ružová
858,00 Kč

Bavlněné povlečení Ranforce 140x200 - Tuy ružová

Povlečení Tuy Růžové, je vyrobeno ze 100% hladké bavlny renforce. Jemná peříčka v růžových, fialových a světle šedých barvách, působí velice luxusně a vzdušně. Bavlněné povlečení Tuy nejenže prosvětlí Vaši ložnici, ale vnese do ni spousty světla a svěžesti. Horní část povlaku přikrývky je světlá, bílo krémová a peříčka v růžových a fialkových barvách se objevují zřídka. V prostřední a spodní části povlaku je vzor již mnohem hustší a nutno podotknout, že všechna peříčka vedou svisle, směrem dolů. Povlak polštáře je střižen ze svislého pruhu látky přikrývky, je tedy ušitý v závislosti na střižení a jeho vzor vede vodorovně. Barvy polštáře jsou shodné s povlakem přikrývky. 

Bavlněné povlečení 140x200 - Cross šedé
  • Nové
858,00 Kč

Bavlněné povlečení 140x200 - Cross šedé

Elegantní povlečení Cross Šedé je pro Vaše ložnice jako stvořené. Nenásilné odstíny šedých barev, doplněny žlutou a světle hnědou linkou vytvářejí károvaný vzor, který je směrován dolů, svisle. Stejně tak je ušitý i povlak polštáře. Celé povlečení na Vás bude působit velice luxusně. Povlečení je vyrobeno ze 100% hladké bavlny renforce. Rozměr 70x90 + 140x200, zapínání zip.

Bavlněné povlečení 140x200 - Eifel šedé
  • Nové
858,00 Kč

Bavlněné povlečení 140x200 - Eifel šedé

Vzorované povlečení Eifel Šedé bude třešničkou na dortu v moderním interiéru laděném do chladivých odstínů od bílé, přes šedou až po antracitovou barvu. Povlečení rafinovaným způsobem kombinuje drobné šestiúhelníky připomínající včelí plástve na bílém podkladu v horní části povlečení s výraznými pruhy v sytých odstínech ve střední a spodní části přikrývky, které jsou doplněny proužky a ornamenty. Na šedém pruhu je tmavě šedé žíhání. Povlak na polštář je oboustranný ve stejném dezénu jak je vidět na obrázku. Povlečení Eifel Šedé je vyrobeno z kvalitní 100% bavlny a opatřeno zipem.

Bavlněné povlečení 140x200 - Blumen Šedé
  • Nové
858,00 Kč

Bavlněné povlečení 140x200 - Blumen Šedé

Povlečení Blumen Šedé je oboustranné, vyrobené z kvalitní 100% hladké bavlny renforce. Na lícní straně povlaku přikrývky, která je bílé barvy, vedou listnaté větvičky černé barvy, které nám můžou evokovat nadcházející jaro. Reverzní strana povlaku přikrývky je se stejným vzorem, ale tentokrát jsou větvičky v bílé barvě a krásně vynikají na šedém podkladu. Vzor na obou stranách povlaku přikrývky je směrován svisle směrem dolů. Povlak polštáře je z obou stran stejný, bílý, s černým vzorem větviček a je ušitý v závislosti na střižení materiálu, ze svislého pruhu povlaku přikrývky.

Bavlněné povlečení 140x200 - Mark Růžové
  • Nové
858,00 Kč

Bavlněné povlečení 140x200 - Mark Růžové

Povlečení Mark Růžové je oboustranné. vyrobené z kvalitní 100% hladké bavlny renforce. Lícní strana povlaku přikrývky je károvaná, laděna do růžových a fialkových barev, kdy vzor je veden vodorovně. Reverzní strana povlaku je světle růžové barvy, s drobným bílým vzorem. Povlak polštáře je z obou stran stejný a je barvou i vzorem shodný s lícní stranou povlaku přikrývky. Je ušitý v závislosti na střižení materiálu a jeho vzor vede taktéž vodorovně.