bavlněné 220x240

Filtrovat podle

Dostupnost

Dostupnost

bavlněné 220x240

Protože se 100% bavlna nikdy neokouká, nejspíš budete chtít mít jednu sadu bavlněného povlečení 220x240 i u vás doma. Bavlněné povlečení vyniká svou snadnou údržbou. Kvalitní zpracování nabízí dlouhou životnost materiálu i stálost barev. Vybrat si u nás můžete bavlněné povlečení 220x240 v různém designu a u některých produktů vás nemusí trápit ani prostřední šev. I vy nejspíš oceníte oblíbený zipový uzávěr, který je velice praktický. Bavlněné povlečení 220x240 mluví samo za sebe. Je prodyšné, savé a velmi příjemné při kontaktu s pokožkou. Bavlněné povlečení u vás v ložnici navodí příjemnou spánkovou atmosféru. Ve spojení s rozměrnou přikrývkou je bavlněné povlečení ještě pohodlnější.

Pohoda v posteli na sebe může vzít podobu bavlněného povlečení. Uvědomění si, že vy jste tvůrcem svého spánkového komfortu, změní směr vašeho myšlení a nejspíš vás zavede i k nám. U nás můžete pro váš spánek udělat maximum. Už jen tím, že si koupíte pohodlné bavlněné povlečení, se přiblížíte k lepšímu spánku. Co teprve, když se rozhodnete pro rekonstrukci celé vaší spánkové zóny. V naší nabídce kromě povlečení najdete i prostěradla, peřiny a přikrývky, polštáře a matrace. Opravdu se stačí jen rozhodnout a naplno říct „chci spát lépe!”.

Existuje 21 produktů.

Zobrazení 1-21 z 68 položek

Aktivní filtry

Francouzské prodloužené bavlněné povlečení 240x220, 70x90cm venta béžová
1 685,00 Kč

Francouzské prodloužené bavlněné povlečení 240x220, 70x90cm venta béžová

Francouzské povlečení se skládá z jednoho povlaku na přikrývku a ze dvou povlaků na polštář o rozměrech 240x220 a 70x90cm. Ložní povlečení je vyrobeno z velmi jemné tkaniny s vysokou hustotou jemných přízí. Bavlněné francouzské povlečení VENTA béžová zdobí nestárnoucí motiv proužků v béžových a hnědých odstínech, které jsou doplněny výraznější oranžovou barvou.