krepové 200x240

Filtrovat podle

Dostupnost

Dostupnost

krepové 200x240

Bavlna hraje v ložnici hlavní roli, to ale ještě neznamená, že vás musí nudit. Pro ložní povlečení se bavlna používá díky své 100% přírodnosti, díky snadné údržbě a v neposlední řadě i díky pohodlí, které přináší. Díky různým úpravám na sebe bavlna může vzít různou podobu. Spát proto můžete pod krepovým povlečením 200x240, které není nic jiného než 100% bavlna v krepové úpravě. Krepová úprava má jednu velkou výhodu a tou je nežehlivost. I přesto, že si krep zachovává všechny výhody bavlny, povrchově je zvlněný a díky tomu se nemusí žehlit. Povlečení z krepu 200x240 vypadá dobře v každé situaci.

V případě tak rozměrného povlečení, jako je krepové povlečení 200x240, musíte u českých produktů počítat s tím, že povlečení bude uprostřed sešité. České lůžkoviny totiž vychází z šíře látky 140 cm, a proto je nutné pro rozměrnější povlečení látku nastavit. Šev však krásně navazuje, a proto se nemusíte bát, že by nějak rušil design povlečení. Nejspíš si ho ani nevšimnete. V naší nabídce však seženete i rozměrné povlečení bezešvé. Stačí se v našem eshopu porozhlédnout. Nejspíš i vy oceníte praktický zipový uzávěr, který přispívá k většímu pohodlí u vás v posteli. Když spojíte kvalitní a na údržbu nenáročný materiál s pěkným designem a kvalitním provedením, vznikne vám z toho velmi útulné spaní!

Existuje 27 produktů.

Zobrazení 1-27 z 33 položek

Aktivní filtry

České francouzské krepové povlečení 240x200, 70x90cm patchwork růžový
1 792,00 Kč

Francouzské krepové povlečení 240x200, 70x90cm patchwork růžový

Krepové povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny. Povlečení v krepové úpravě se nemusí žehlit a je zde velmi snadná údržba. Francouzské povlečení PATCHWORK růžový vyniká nestárnoucím motivem patchwork (malé, různě barevné kousky látek vytvářející geometrické vzory) v barevné kombinaci světle růžová, světle modrá a béžová.