bavlněné 200x200

bavlněné povlečení 200x200

Být po celou noc v těsném kontaktu s milovanou osobou přináší nejen pocit bezpečí a klidu, ale také může Váš vztah velice posílit. Proč se tedy každý mačkat pod svou malou přikrývkou, když se můžete pohodlně uvelebit do společného „hnízdečka“?

·      Takzvané francouzské povlečení je ušito na dvojlůžko neboli manželskou postel.

Kvalitní bavlněné povlečení 200x200 nabízí velké možnosti výběru v barvách i vzorech.

o   Máte ložnici laděnou spíše do romantických tónů?

-       Pak to pravé kouzlo dotvoří například povlečení s motýlky.

o   Nebo máte raději něco netradičního, co ve Vás probudí netušené?

-       V tom případě je černé povlečení přesně to pravé do Vaší ložnice.

Pro Českou republiku standartní rozměr lůžkovin vychází ze šíře látek 140cm, u atypických rozměrů, jako jsou např. francouzská povlečení ( na dvoupostel ) je nutno brát v potaz, že povlečení je nutno do šíře 200cm nebo 220cm nastavit. Francouzské povlečení má tudíž šev. Ve výrobě se pak snažíme vzor co nejvíce navázat.

Existuje 24 produktů.

Zobrazení 1-24 z 57 položek
Bavlněné povlečení 200x200 - Bezkvět šedý
1 372,00 Kč

Bavlněné povlečení 200x200 - Bezkvět šedý

Povlečení Bezkvět šedý ve francouzském provedení - dvoudeka, rozměry 2x70x90 + 200x200 je vyrobené ze 100% hladké bavlny. Jde o hustě tkané jemné vlákno, měkké a velmi příjemné na dotek. Povlečení je ideální pro celoroční použití. Tento vzor není po celém povlaku přikrývky celistvý, proto i polštář je oboustranný a z každé strany jiný. Máte tak možnost využít různé kombinace a vaše ložnice tak může každý den vypadat jinak. Jelikož pro Českou republiku standardní rozměr lůžkovin vychází ze šíře látek 140 cm, u atypických rozměrů, jako jsou např. francouzská povlečení ( na dvoupostel ) je nutno brát v potaz, že povlečení je nutno do šíře 200 cm nebo 220 cm nastavit. Francouzské povlečení má tudíž šev. Ve výrobě se pak snažíme vzor co nejvíce navázat. Kromě rozměru  200x200 nabízíme povlečení i v sedmi dalších rozměrech. Můžete si rovněž dokoupitnáhradní povlaky na polštáře nebo metráž a ušít si doplňky.
Toto povlečení dodáváme nejen do domácností, ale i do ubytoven, penzionů, hotelů atd.

Standardně šijeme povlečení se zapínáním na knoflík, který je vhodný pro mandlování
Uvedená cena je za sadu. Sada obsahuje 2x povlak na polštář, 1x povlak na přikrývku.

Bavlněné povlečení 200x200 - Bezkvět hnědý
1 372,00 Kč

Bavlněné povlečení 200x200 - Bezkvět hnědý

Povlečení Bezkvět hnědý ve francouzském provedení - dvoudeka, rozměry 2x 70x90 + 200x200 je vyrobené ze 100% hladké bavlny. Jde o hustě tkané jemné vlákno, měkké a velmi příjemné na dotek. Povlečení je ideální pro celoroční použití. Tento vzor není po celém povlaku přikrývky celistvý, proto i polštář je oboustranný a z každé strany jiný. Máte tak možnost využít různé kombinace a vaše ložnice tak může každý den vypadat jinak. Jelikož pro Českou republiku standardní rozměr lůžkovin vychází ze šíře látek 140 cm, u atypických rozměrů, jako jsou např. francouzská povlečení ( na dvoupostel ) je nutno brát v potaz, že povlečení je nutno do šíře 200 cm nebo 220 cm nastavit. Francouzské povlečení má tudíž šev. Ve výrobě se pak snažíme vzor co nejvíce navázat. Kromě rozměru  200x200 nabízíme povlečení i v sedmi dalších rozměrech. Můžete si rovněž dokoupitnáhradní povlaky na polštáře nebo metráž a ušít si doplňky.
Toto povlečení dodáváme nejen do domácností, ale i do ubytoven, penzionů, hotelů atd.

Standardně šijeme povlečení se zapínáním na knoflík, který je vhodný pro mandlování. 
Uvedená cena je za sadu. Sada obsahuje 2x povlak na polštář, 1x povlak na přikrývku.