povlečení flanelové 140x200

povlečení flanelové 140x200

Milujete bavlnu, ale přitom byste rádi vyzkoušeli také povlečení z jiných materiálů? Flanelové povlečení je důkazem toho, že se s bavlnou loučit nemusíte, a přitom do vaší ložnice můžete vnést inovaci. Kvalitní flanelové povlečení 140x200 je vyrobené ze 100% bavlny. V některých případech se můžete setkat i s bavlněným flanelem s příměsí jiného vlákna. Flanel se od bavlny liší svou povrchovou úpravou. Zatímco bavlna je hladká, povrch flanelu se upravuje tak zvaným počesáním, které na povrchu tkaniny vytvoří jemný vlas. Díky tomu je flanelové povlečení velmi jemné a hřejivé, přitom si zachovává savost a prodyšnost bavlny. Povlečení flanelové potěší i vaše oko. K dostání je v řadě barevného provedení, a proto je jen na vás, jaký desén do své ložnice přivedete. Vybírat můžete decentní odstíny i pestré vzory.

Flanelové povlečení vás může rozmazlovat se vším všudy. Naše flanelové povlečení 140x200 můžete spojovat s odpočinkem. Moc práce vám nepřidělá ani v rámci své údržby. Dobře se žehlí a díky kvalitnímu barvení nabízí stálost barev. Tu podpoříte i tím, že budete povlečení z flanelu prát naruby při teplotě 40°C. Flanelové povlečení může doplnit vaši sadu povlečení z bavlny, saténu či z krepu. A přitom pořád zůstanete věrní bavlně.

Existuje 11 produktů.

Zobrazení 1-12 z 12 položek

Aktivní filtry

České klasické ložní flanelové povlečení 140x200, 70x90cm azka šedá
813,00 Kč

České klasické ložní flanelové povlečení 140x200, 70x90cm azka šedá

Klasické flanelové povlečení AZKA šedá je vyrobeno z velmi hřejivé bavlněné tkaniny vyšší gramáže a flanelové úpravy. Klasické flanelové povlečení AZKA šedá zdobí květinové ornamenty doplněné drobnými kytičkami v kombinaci bílé a šedé. Měkký a heboučký flanel Vám zároveň zajistí pocit tepla především v zimních měsících.

České klasické ložní flanelové povlečení 140x200, 70x90cm azka béžová
813,00 Kč

České klasické ložní flanelové povlečení 140x200, 70x90cm azka béžová

Klasické flanelové povlečení AZKA béžová je vyrobeno z velmi hřejivé bavlněné tkaniny vyšší gramáže a flanelové úpravy. Klasické flanelové povlečení AZKA šedá zdobí květinové ornamenty doplněné drobnými kytičkami v kombinaci béžové a šedé. Měkký a heboučký flanel Vám zároveň zajistí pocit tepla především v zimních měsících.

České klasické ložní flanelové povlečení 140x200, 70x90cm santorini
813,00 Kč

České klasické ložní flanelové povlečení 140x200, 70x90cm santorini

Klasické flanelové povlečení SANTORINI je vyrobeno z velmi hřejivé bavlněné tkaniny vyšší gramáže a flanelové úpravy. Klasické flanelové povlečení SANTORINI zdobí barevná luční tráva v purpurové, žluté a hnědé barvě na smetanovém podkladu. Měkký a heboučký flanel Vám zároveň zajistí pocit tepla především v zimních měsících.