povlaky na polštáře

povlaky na polštáře

Mnoho lidí miluje polštářky. Dávají pocit bezpečí a dotvářejí atmosféru domova. A nemusejí být jen v ložnici. Jsou skvělým doplňkem i v dalších místnostech.

Povlaky na polštáře

Také máte rádi ve své ložnici spoustu polštářů? Je tak krásné moci zabořit hlavu do dvou nebo i tří rozdílně velkých polštářků. Někdy ale bývá problém s tím, sehnat stejný materiál, který by ladil s už koupeným povlečením.

Řešení je jednoduché.

Můžete si objednat další povlaky na polštářky o rozměrech 40x40, 45x45 nebo 90x70. 

Polštář ale nemusí být jen spojený se spaním. Menší polštářky s 3D motivy skvěle dotvoří Váš obývací pokoj nebo lavici v kuchyni.

Proč mít obrazy jen na zdech, když je můžete mít i na svém oblíbeném polštářku?

Co takhle slavná Eiffelovka a o kousek dál Tower Bridge?

Existuje 24 produktů.

Zobrazení 1-24 z 100 položek
Bavlněný povlak na polštář 40x40 - Mirabelka modrá
60,00 Kč

Bavlněný povlak na polštář 40x40 - Mirabelka modrá

rozměr 40x40, zapínání knoflík,100% bavlna povlak je šitý z totožné látky jako bavlněné povlečení. Z metru látky se střihají 3 takové povlaky,při pohledu na cíchu zleva doprava,pokud je vzor např.duhový,je třeba brát v úvahu,že každý povlak bude jiný..

Bavlněný povlak na polštář 45x65 - Mirabelka modrá
76,00 Kč

Bavlněný povlak na polštář 45x65 - Mirabelka modrá

rozměr 45x65, zapínání knoflík,100% bavlna povlak je šitý z totožné látky jako bavlněné povlečení. Z metru látky se střihají 2 takové povlaky,při pohledu na cíchu zleva doprava,pokud je vzor např.duhový,je třeba brát v úvahu,že každý povlak bude jiný..