Ručníky, osušky, ručníčky

Malé i velké osušky​, ručníky ​a dětské ručníčky.​

Nabízíme širokou škálu barev a rozměrů.

Skladem máme různé druhy ručníků jednobarevných i se vzorem.

Existuje 24 produktů.

Zobrazení 1-24 z 295 položek
Dětský froté ručník 30x50 - Pepina
78,00 Kč

Dětský froté ručník 30x50 - Pepina

Dětský froté ručníček Prasátko Peppa, je vyrobený ze 100% bavlny. Na lícní straně ručníku je malé Prasátko Pepina, v krásných šatech, s velkým lízátkem v ruce. Na ručníku se pravidelně střídají růžové, tyrkysové a žluté pruhy. Lícní strana ručníku je zjemně střiženého froté, velurová, velice příjemná na dotek. Reverzní strana je tvořena hustě tkanou froté smyčkou. Rozměr ručníku pro děti je 30x50 cm.

Dětský froté ručník 30x50 - Červený traktor
  • Nové
80,00 Kč

Dětský froté ručník 30x50 - Červený traktor

Froté ručníček Červený Traktor, je vyrobený ze 100% bavlny. Pokud pracujete v zemědělství, nebo jste děti, které mají rády velké zemědělské stroje, tak je tady právě pro Vás připravený v naší nabídce froté ručníček s červeným traktorem. Krásně syté a výrazné barvy jsou na ručníčku díky digitálnímu tisku. Jeho rozměry jsou 30x50 cm s gramáží 350g/m². Lícní strana je z jemně střiženého froté, velurová, strana reverzní je z hustě tkané froté smyčky, což zaručuje velmi dobrou savost.

Dětský froté ručník 30x50 - Dinosaurus Koloběžkus
  • Nové
80,00 Kč

Dětský froté ručník 30x50 - Dinosaurus Koloběžkus

Froté ručníček Dinosaurus Koloběžkus, je vyrobený ze 100% bavlny. Malý Dinosauří sportovec si vyrazil ven na koloběžce. Protože ale vyjel do civilizace, čekají ho na cestě různé překážky. Ano, počkal si na přechodu pro chodce na zelenou, která se mu rozsvítila na semaforu. Modrý Dinosaurus Koloběžkus, říká se mu tak kvůli jeho dopravnímu prostředku, na kterém jede, "poslouchá různé zvuky", které jsou pro přiblížení vyobrazeny na podkladu šedého ručníčku. Vynikající sytost barev je na ručníčku díky digitálnímu tiskuJeho rozměry jsou 30x50 cm s gramáží 350g/m². Lícní strana je z jemně střiženého froté, velurová, strana reverzní je z hustě tkané froté smyčky, což zaručuje velmi dobrou savost.

Dětský froté ručník 30x50 - Jednorožec
  • Nové
80,00 Kč

Dětský froté ručník 30x50 - Jednorožec

Froté ručníček pro děti Jednorožec je vyrobený ze 100% bavlny. Díky digitálnímu tisku jsou na ručníčku krásné syté barvy. Ručníček si zamilují spíše holčičky, neboť obrázek usměvavého jednorožce jistě upoutá jejich pozornost. Podklad ručníčku je v duhových barvách seřazených do vodorovných pruhů, v odstínech modré, růžové a žluté. Ručníček jistě najde své využití nejen doma v koupelně, ale je vhodný i do školky či školy. Ručníček má rozměry 30x50 cm s gramáží 350g/m². Lícní strana je velurová, z jemně střiženého froté, strana reverzní je z hustě tkané froté smyčky.

Dětský froté ručník 30x50 - Medvídek
  • Nové
80,00 Kč

Dětský froté ručník 30x50 - Medvídek

Dětský ručníček Medvídek Pacička je vyrobený ze 100% bavlny. Krásné syté a pestré barvy, které jsou na ručníčku, jsou docíleny digitálním tiskem. Ručníček s krásným hnědým méďou si zamilují všechny děti. Medvídek Pacička stojí u dřevěné tyrkysové zdi a mává přímo vám, milé děti. Ručníček lze využít ve školce či škole, doma v koupelně a díky svým rozměrům si jej mohou děti vzít i na cesty. Ručníček nemusí sloužit pouze k utírání dětských ručiček, ale svým jemným povrchem může zastoupit i roli muchláčka. Ručníček má rozměry 30x50 cm s gramáží 350g/m². Lícní strana je velurová, z jemně střiženého froté, strana reverzní je z hustě tkané froté smyčky.