Deky mikroplyš 200x220

Deky mikroplyš 200x220

Abyste mohli pod vaši mikroplyšovou deku přizvat vaše nejmilejší, pořiďte si ji v rozměru 200x220. Jedině tak zajistíte dostatek pohodlí pro všechny, kteří se k sobě rozhodnout tulit pod společnou dekou. Mikroplyšová deka 200x220 může mít různou barvu. Na vás je vybrat takovou, abyste s ní byli spokojení. Až mikroplyšovou deku u vás doma přivítáte, zjistíte, že je všestranným pomocníkem. Její hlavní misí je zahřát vás, shodit z vás napětí a navodit příjemné chvilky. K těm se můžete vracet den co den při večerním sledování televize, při společném hraní deskových her s rodinou nebo při práci, která vás zaměstná do pozdních nočních hodin. Mikroplyšová deka je heboučká a vysoce návyková!

Mikroplyšová deka 200x220 je vyrobena ze 100% polyesteru, proto je vhodná pro alergiky. Mikrovlákno je vůbec moderním a praktickým materiálem pro domácnost. Hezky vypadá, není místem pro množení roztočů a snadno se udržuje. Velká deka z mikroplyše může být vhodným dárkem i pro vaše blízké. Hřejivou dekou snad ani nejde někoho urazit, a proto se na tuto kategorii můžete obrátit pokaždé, když si s výběrem dárku pro vaše blízké, známé či kolegy nebudete vědět rady. Mikroflanelová deka umí i zkrášlit váš interiér. Použít ji lze jako přehoz přes postel nebo přes sedačku.

Existuje 13 produktů.

Zobrazení 1-13 z 13 položek

Aktivní filtry

519,00 Kč 699,00 Kč

Mikroplyšová deka (mikroflanel) 1A ČERNÁ 200x230

Deka MIKROFLANEL  rozměr deky  200x230cm ještě jemnější a hebčí než klasické mikrovlákno. Snadno se udržuje, praní na 40°C. Je vyrobena ze 100% polyesteru - mikrovlákna. Vhodná pro alergiky. Deku můžete použít na přikrytí, nebo jako přehoz na postel nebo sedačku. Vyrobeno v Číně